null Keičiama Migracijos departamento aptarnavimo tvarka karantino režimo vietose

Dėmesio
2020-10-27

Migracijos departamentas informuoja, kad, siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo koronaviruso grėsmės, nuo spalio 26 d. pakeitė Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarką savivaldybėse, kuriose yra paskelbtas karantinas.

Nuo spalio 28 d. nauja tvarka apima Elektrėnų, Marijampolės, Kauno ir Klaipėdos miesto, Joniškio, Jurbarko, Kelmės, Klaipėdos, Kretingos, Pasvalio, Plungės, Skuodo, Šiaulių, Šilalės, Širvintų, Švenčionių, Telšių bei Trakų rajonų, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono savivaldybes. 

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad savivaldybių, kuriose įvestas karantinas, klientams bus teikiamos tik elektroninės paslaugos, aptarnaujami tik iš anksto vizitą pas specialistą interneto puslapyje www.migracija.lt rezervavę klientai. Išimtis taikoma tik norintiesiems įgyti pasą tą pačią dieną ir prašymą šiai paslaugai teikiantys Migracijos departamento Vilniaus skyriuje (Vytenio g. 18, Vilnius).

Migracijos departamentas prašo klientų atsakingai įvertinti vykimo į įstaigą būtinumą ir praneša apie karantino metu teikiamą paslaugą atskiroms asmenų grupėms – atsiimti nėščiųjų, neįgaliųjų, vaikų iki 5 metų amžiaus, vyresnių nei 60 metų žmonių pagamintus dokumentus, pateikę laisvos formos asmenų sutikimą, galės jų giminaičiai (vaikai, broliai, seserys, sutuoktiniai, anūkai ir proanūkiai).

Daugiau informacijos teikiama telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt ir per Facebook paskyrą.