Informacija apie migracijos paslaugas klientams lietuvių, rusų ir anglų kalbomis teikiama telefono numeriu 8 707 67000 (skambinant iš užsienio tel. +370 5 271 7112) arba el. paštu info@migracija.gov.lt.

Techniniai klausimai ir MIGRIS sistemos sutrikimai - el. paštu migris@migracija.gov.lt

Užsieniečiai Migracijos departamente aptarnaujami tik iš anksto rezervuotu laiku.

Rezervuoti priėmimo laiką galima svetainėje www.migracija.lt.

Klientų prašome atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki rezervuoto vizito laiko. Primename, kad atvykus į Migracijos departamentą privaloma dėvėti veido kaukę (rekomenduojame dėvėti medicinines veido kaukes).

Nuo rugsėjo 13 d. šalyje įsigaliojus papildomoms pandemijos valdymo priemonėms, Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka nesikeičia.  

Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka

Vizitui pas specialistą registruotis galima interneto puslapyje www.migracija.lt. Taip pat aptarnaujami klientai, atvykę be išankstinės registracijos, tačiau  priėmimo pas specialistą jiems tektų laukti gyvoje eilėje. Atkreipiame dėmesį, kad užsieniečiai Migracijos departamentas aptarnaujami tik iš anksto rezervuotu laiku (nėra vykdomas aptarnavimas gyva eile).

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia.

Informacija apie migracijos paslaugas teikiama telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt ir per Facebook paskyrą.

Vilniaus apskritis

null

Kauno apskritis

null

Klaipėdos apskritis

null

Šiaulių apskritis

null

Panevėžio apskritis

null

Alytaus apskritis

null

Marijampolės apskritis

null

Telšių apskritis

null

Tauragės apskritis

null

International House Vilnius

null