Dėl COVID-19 grėsmės Migracijos departamente keičiama klientų aptarnavimo tvarka

Klientų prašome atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki rezervuoto vizito laiko. Primename, kad atvykus į Migracijos departamentą privaloma dėvėti veido kaukę (rekomenduojame dėvėti medicinines veido kaukes).

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, laikinai keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo galimų rizikų, šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu klientams bus teikiamos tik elektroninės paslaugos, o dėl privalomųjų vizitų registruojamasi iš anksto interneto puslapyje www.migracija.lt. Be išankstinės vizito rezervacijos atvykę klientai nebus aptarnaujami.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad laikinai stabdomas klientų aptarnavimas Rietave.

Atsižvelgiant į atskirų klientų grupių poreikius (asmenys nuo 60 metų amžiaus, neįgalūs asmenys, vaikai iki 5 metų ir besilaukiančios moterys), savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, sudaromos sąlygos pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), jeigu klientai pateikia laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys.

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia.

Migracijos departamentas prašo klientų atsakingai įvertinti vykimo į įstaigą būtinumą ir, esant galimybei, vizitą nukelti vėlesniam laikui, dėl papildomos informacijos kviečia kreiptis telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt ir per Facebook paskyrą.

Vilniaus apskritis

null

Kauno apskritis

null

Klaipėdos apskritis

null

Šiaulių apskritis

null

Panevėžio apskritis

null

Alytaus apskritis

null

Marijampolės apskritis

null

Telšių apskritis

null

Tauragės apskritis

null