Spausdinti

2018-09-26  Migracijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos ieško naujo komandos nario į Prieglobsčio skyrių

Prieglobsčio skyrius ieško naujo komandos nario, kuris būtų atsakingas už prašymų suteikti prieglobstį nagrinėjimą. Jeigu Jūs gerai mokate anglų kalbą, esate atsakingas, smalsus, nebijote iššūkių, turite noro mokytis ir tobulėti, praplėsti savo akiratį ir Jums patinka bendrauti su žmonėmis, – darbas Prieglobsčio skyriuje Jums! Darbo metu susipažinsite su žmonėmis iš įvairiausių pasaulio kampelių, jų kultūra, papročiais bei nuolat besikeičiančia situacija pasaulyje, taip pat turėsite galimybę įgyti naujų ir naudingų darbo įgūdžių draugiškame kolektyve, tobulėti profesinėje srityje, dalyvauti tarptautiniuose mokymuose bei susitikimuose su kolegomis iš užsienio valstybių. Jeigu susidomėjote ir turite aukštąjį universitetinį išsilavinimą, kviečiame dalyvauti konkurse!

Pretendentų prašymų lauksime iki š. m. spalio 16 d. (įskaitytinai).

Dokumentai teikiami 14 darbo dienų nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje (2018-09-26 skelbimas Nr. 39394) el. būdu per informacinę sistemą adresu www.testavimas.vtd.lt.

Daugiau informacijos apie skelbimus rasite čia.

 

Atgal