Nuo liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

Lietuviškos šaknys

Jeigu turite teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę arba jeigu esate lietuvių kilmės asmuo, galite gauti leidimą nuolat gyventi Lietuvoje. Leidimą nuolat gyventi taip pat gali gauti ir kartu su Jumis į Lietuvą gyventi atvykstantys Jūsų šeimos nariai.

Jeigu netekote Lietuvos Respublikos pilietybės, tačiau gyvenate Lietuvoje ir norite toliau likti Lietuvoje gyventi – galite gauti leidimą nuolat gyventi.

Leidimas įforminamas 5 metams, vėliau keičiamas. Prašymo išduoti leidimą nuolat gyventi nagrinėjimo laikotarpiui galite gauti nacionalinę vizą.

Dėl leidimo išdavimo turite kreiptis į Migracijos departamento teritorinį skyrių, nepriklausomai nuo Jūsų deklaruotos ar ketinamos deklaruoti gyvenamosios vietos.

Teisės nuolat gyventi Lietuvoje neteksite, jeigu gyvensite ne Europos Sąjungos valstybėje ilgiau negu 12 mėn. iš eilės arba išvyksite iš Lietuvos gyventi į kitą Europos Sąjungos valstybę narę ilgiau negu 6 metams arba kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje įgysite ilgalaikio gyventojo statusą.

 

 

Aš turiu teisę
  ATKURTI LR PILIETYBĘ arba esu LIETUVIŲ KILMĖS ASMUO

 


 

Atvykau į Lietuvą KAIP ŠEIMOS NARYS

 

 

 

NETEKAU LR PILIETYBĖS

 

 Neradote Jus dominančios informacijos? Parašykite mums!

   Grįžti atgal 

Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-17 14:32:27