Iki liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

Verslas

Galite atvykti į Lietuvą užsiimti verslu. Jeigu įmonė, kurios vadovu ar dalyviu esate vykdo teisėtą veiklą daugiau kaip 6 mėnesius – galite gauti leidimą laikinai gyventi (jis išduodamas paprastai 2 metams, vėliau gali būti keičiamas). Prašymo išduoti leidimą laikinai gyventi nagrinėjimo laikotarpiui galite gauti nacionalinę vizą.

Nacionalinę vizą taip pat galite gauti, jeigu esate įmonės, įsteigtos ne anksčiau kaip prieš metus iki prašymo išduoti Jums nacionalinę vizą pateikimo dienos, dalyvis arba vadovas.

Jeigu esate užsienyje, dėl leidimo laikinai gyventi ar nacionalinės vizos turite kreiptis į Lietuvos ambasadą, o jeigu teisėtai esate Lietuvoje, dėl leidimo laikinai gyventi turite kreiptis į migracijos tarnybą, kurios aptarnaujamoje teritorijoje ketinate gyventi, o dėl nacionalinės vizos – į Vilniaus Migracijos valdybą, Kauno ar Klaipėdos Migracijos skyrių ar Migracijos departamentą.

Nutraukę verslą, paprastai privalote išvykti iš Lietuvos.

 

Aš esu ĮMONĖS SAVININKAS, DALYVIS

 Esu įmonės vadovas arba UAB ar AB akcininkas, turintis bent 1/3 įmonės įstatinio kapitalo

Aš esu ĮMONĖS VADOVAS

Esu įmonės vadovas ir mano atvykimo tikslas yra darbas toje įmonėje

Aš esu STARTUOLIS

Ketinu užsiimti teisėta veikla, susijusia su naujų technologijų ar kitų Lietuvos Respublikos ūkio ir socialinei plėtrai reikšmingų naujovių diegimu 

 

Neradote Jus dominančios informacijos? Parašykite mums!

   Grįžti atgal

Paskutinis atnaujinimas: 2019-02-21 13:30:57