Rezervuoti priėmimo laiką lapkričio mėnesiui bus galima nuo š. m. spalio 14 d. svetainėje www.migracija.lt

Spausdinti

2019-03-22  Migracijos departamento interneto svetainėje skelbiama informacija apie priimtus sprendimus

Migracijos departamentas, įvertinęs klientų poreikius, skelbia informaciją apie sprendimų dėl prašymų išduoti arba pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje priėmimą ir apie priimtus sprendimus dėl nacionalinės vizos išdavimo.

Prašymų išduoti arba pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje sąrašas pasiekiamas Migracijos departamento interneto svetainėje www.migracija.lt Sąrašą rasite čia. Sąrašas atnaujinamas kasdien ir jame teikiami per pastaruosius tris mėnesius priimti sprendimai. Sprendimo paieška atliekama pagal prašymo numerį, kurį sužinoti galima tame migracijos padalinyje, kuriame prašymas buvo teiktas. Lietuvos Respublikos ambasadoje ar konsulinėje įstaigoje teiktas prašymas bus užregistruotas Migracijos departamente.

Informaciją dėl nacionalinių vizų išdavimo rasite čia. Pateiktoje informacijoje nurodoma, dėl kurios dienos pateiktų prašymų sprendimai priimami.

Migracijos departamentas pasilieka teisę pratęsti prašymo išduoti nacionalinę vizą nagrinėjimo laikotarpį, jeigu būtina atlikti papildomus patikrinimus ar gauti papildomų dokumentų. Šiuo atveju apie reikiamus pateikti papildomus dokumentus prašymą išduoti nacionalinę vizą pateikęs užsienietis ar įmonė, kurios kvietimu užsienietis atvyksta į Lietuvos Respubliką, bus informuojami atskirai.

 

Atgal