Iki liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     
Spausdinti

2019-01-14  PATIKSLINTA INFORMACIJA dėl pragyvenimo Lietuvos Respublikoje lėšų dydžio užsieniečiui, prašančiam išduoti nacionalinę vizą ar leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje

Atsiprašome už 2019 m. sausio 9 d. suteiktą klaidingą informaciją dėl užsieniečio pragyvenimo Lietuvos Respublikoje lėšų dydžio.

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. užsieniečio pragyvenimo Lietuvos Respublikoje lėšų, kuris gali būti laikomas pakankamu pragyventi vieną kalendorinį mėnesį Lietuvos Respublikoje užsieniečiui, prašančiam išduoti nacionalinę vizą ar leidimą gyventi Lietuvos, dydis yra:

1.

Užsieniečiui, ketinančiam studijuoti, mokytis, stažuotis, kelti kvalifikaciją

278 Eur, t. y. 0,5 MMA

2. Užsieniečiui, neturinčiam 18 metų 278 Eur, t. y. 0,5 MMA
3. Kitiems užsieniečiams 555 Eur, t. y. 1 MMA

Pažymėtina, kad užsienietis, prašantis išduoti nacionalinę vizą taip pat turi pateikti ir dokumentą, patvirtinantį, kad turi pakankamai lėšų grįžti į kilmės valstybę ar užsienio valstybę, į kurią jis turi teisę vykti. Pakankamas grįžimo lėšų dydis yra 1 MMA.

Atgal