Iki liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

Šeima

Ši skiltis skirta tiems, kurie yra trečiųjų šalių (valstybių, kurios nėra Europos Sąjungos arba Europos laisvosios prekybos asociacijos narės) piliečių arba Lietuvos Respublikos piliečių, kurie po 2004 m. negyveno nė vienoje Europos Sąjungos valstybėje narėje, šeimos nariai. Jeigu esate Europos Sąjungos ar Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybės narės piliečio arba Lietuvos Respublikos piliečio, po 2004 m. gyvenusio kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje, šeimos narys, žiūrėkite čia.

Jeigu esate nepilnametis, o Lietuvoje gyvena jūsų tėvai ar vienas iš jų, , žemiau aprašytais atvejais ir jūs galite atvykti pas jį ir gauti leidimą nuolat gyventi. Leidimas įforminamas 5 metams, vėliau keičiamas.

Jeigu esate Lietuvos piliečio šeimos narys ir kartu su juo persikeliate gyventi į Lietuvą, jums gali būti išduotas leidimas nuolat gyventi.

Dėl leidimo nuolat gyventi gavimo turite kreiptis į migracijos tarnybą, kurios aptarnaujamoje teritorijoje ketinate gyventi, arba į Migracijos departamentą ne vėliau kaip per 3 mėnesius nuo atvykimo į Lietuvą dienos.

Teisės nuolat gyventi Lietuvoje neteksite, jeigu išvyksite iš Europos Sąjungos ilgesniam laikui nei 12 mėn. arba išvyksite iš Lietuvos į kitą Europos Sąjungos valstybę narę ilgesniam laikui negu 6 metai arba kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje įgysite ilgalaikio gyventojo statusą.


Atvykau į Lietuvą
 SU LR PILIEČIU

Aš esu
 NEPILNAMETIS

 

 Neradote Jus dominančios informacijos? Parašykite mums!

   Grįžti atgal 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-09-07 12:35:31