Nuo liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

Šeima

Ši skiltis skirta tiems, kurie yra trečiųjų šalių (valstybių, kurios nėra Europos Sąjungos arba Europos laisvosios prekybos asociacijos narės) piliečių arba Lietuvos Respublikos piliečių, kurie po 2004 m. negyveno nė vienoje Europos Sąjungos valstybėje narėje, šeimos nariai. Jeigu esate Europos Sąjungos ar Europos laisvosios prekybos asociacijos valstybės narės piliečio arba Lietuvos Respublikos piliečio, po 2004 m. gyvenusio kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje, šeimos narys, žiūrėkite čia.

Jeigu esate nepilnametis, o Lietuvoje gyvena jūsų tėvai ar vienas iš jų, , žemiau aprašytais atvejais ir jūs galite atvykti pas jį ir gauti leidimą nuolat gyventi. Leidimas įforminamas 5 metams, vėliau keičiamas.

Jeigu esate Lietuvos piliečio šeimos narys ir kartu su juo persikeliate gyventi į Lietuvą, jums gali būti išduotas leidimas nuolat gyventi.

Dėl leidimo nuolat gyventi gavimo turite kreiptis į kreiptis į Migracijos departamento teritorinį skyrių, nepriklausomai nuo Jūsų deklaruotos ar ketinamos deklaruoti gyvenamosios vietos.

Teisės nuolat gyventi Lietuvoje neteksite, jeigu gyvensite ne Europos Sąjungos valstybėje ilgiau negu 12 mėn. iš eilės arba išvyksite iš Lietuvos gyventi į kitą Europos Sąjungos valstybę narę ilgiau negu 6 metams arba kitoje Europos Sąjungos valstybėje narėje įgysite ilgalaikio gyventojo statusą.


Atvykau į Lietuvą
 SU LR PILIEČIU

Aš esu
 NEPILNAMETIS

 

 Neradote Jus dominančios informacijos? Parašykite mums!

   Grįžti atgal 

Paskutinis atnaujinimas: 2019-07-15 15:08:03