Nuo liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     
Spausdinti

2019-06-18  Keičiasi klientų aptarnavimo Migracijos departamente tvarka

Informuojame, kad nuo 2019 m. liepos 1 d. keičiasi klientų aptarnavimo Migracijos departamente (L. Sapiegos 1, Vilnius) tvarka. Atsižvelgiant į vykdomą migracijos funkcijų pertvarką, nuo liepos 1 d. klientai bendrais Migracijos departamento klausimais bus konsultuojami Policijos departamento bendruoju telefono numeriu 8 700 6000 arba el. paštu info@migracija.gov.lt, klientų aptarnavimo bendraisiais klausimais 1 ir 2 Migracijos departamento priimamojo langeliuose nelieka.

Migracijos departamento priimamajame ir toliau bus vykdomas klientų priėmimas Lietuvos Respublikos pilietybės klausimais (1 langelis, tik pagal išankstinę registraciją per www.epolicija.lt), aptarnaujami užsieniečiai verslininkai, startuoliai ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai (6 ir 7 langeliai, tik pagal išankstinę registraciją per www.epolicija.lt).

 

 

Atgal