Iki liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

Asmenų aptarnavimas migracijos tarnybose

Informaciją apie Policijos departamento apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų migracijos tarnybų (migracijos valdybos):

  • teikiamas migracijos paslaugas (asmens dokumentų išdavimas, prašymų dėl leidimų gyventi pateikimas, kvietimų tvirtinimas, kt.) galite gauti paskambinę bendruoju Policijos departamento informacijos telefono numeriu - 8 700 60000Informacija asmenims lietuvių, rusų ir anglų kalbomis teikiama darbo dienomis 8-18 val. (penktadieniais 8-16.45 val.). Paskambinę šiuo telefonu išklausykite visą meniu;
  • migracijos tarnybų adresus ir darbo laiką galite rasti Policijos departamento interneto svetainėje http://policija.lrv.lt.

Norėdami iš anksto rezervuoti vizito į migracijos skyrius (valdybą) laiką dėl asmens dokumento užsakymo, prašymo išduoti / pakeisti leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje ir kt. paslaugų, el. būdu registruokitės Policijos elektroninių paslaugų informacinėje sistemoje.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo 2019 m. sausio 28 dienos užsieniečiai, siekiantys Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyboje pateikti prašymus dėl leidimų gyventi išdavimo ir (ar) keitimo (taikoma ir leidimams laikinai gyventi, ir leidimams nuolat gyventi) yra priimami tik su išankstine rezervacija. Rezervuoti laiką galima per www.epolicija.lt, arba paskambinus policijos informacijos telefonu 8 700 60000.

Policijos departamentas informuoja, kad prašymai išduoti užsieniečiams leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje (toliau – leidimas) ir prie jų pridedami dokumentai bus priimami tik centriniuose vyriausiųjų policijos komisariatų migracijos padaliniuose (migracijos skyriuose, migracijos valdyboje) ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Visagino grupėje bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos Elektrėnų grupėje. Užsieniečių prašymai pakeisti leidimą, įforminti leidimą, taip pat užsieniečių prašymai išduoti ar pakeisti kitus dokumentus bus priimami įprasta tvarka. 

Užsieniečių, teisėtai esančių LR teritorijoje, prašymai išduoti leidimą laikinai gyventi priimami nepriklausomai nuo užsieniečio ketinamos deklaruoti gyvenamosios vietos.

Paskutinis atnaujinimas: 2019-05-02 08:59:09