Iki liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

ES piliečio šeimos narys

Ši skiltis skirta asmenims, kurie yra ES ar ELPA valstybių narių piliečių šeimos nariai ar kiti asmenys, kurie atvyksta į Lietuvos Respubliką kartu ar pas ES ar ELPA valstybės narės pilietį arba LR pilietį, kuris yra pasinaudojęs laisvo judėjimo ES teise.

Jeigu Jūs esate ES valstybės narės piliečio šeimos narys, galite įgyti teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje, jeigu Jūs Lietuvos Respublikoje teisėtai gyvenote pastaruosius 5 metus su ES valstybės narės piliečiu arba Jūs esate ES valstybės narės piliečio, turinčio teisę atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę Lietuvos Respublikos pilietybės įstatymo nustatyta tvarka, arba lietuvių kilmės asmens šeimos narys.

Jeigu Jūs esate ES valstybės narės pilietis, kuris atvyko gyventi į Lietuvos Respubliką kartu su LR piliečiu kaip jo šeimos narys, Jūs galite įgyti teisę nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje ir gauti pažymą, patvirtinančią Jūsų teisę nuolat gyventi Lietuvoje.

                                                               


ESU ES VALSTYBĖS NARĖS PILIETIS      

 

ESU TREČIOSIOS ŠALIES PILIETIS       


 Neradote Jus dominančios informacijos? Parašykite mums!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-09-25 14:13:46