Iki liepos 1 d. puslapyje informacija yra nuolat naujinama, atsiprašome už laikinus nepatogumus!   Brexit: what UK nationals need to know       Priimti sprendimai dėl LLG       Priimti sprendimai dėl vizų     

Kur reikia kreiptis, kai norima pakviesti atvykti į Lietuvą užsienietį sunkiai sergant ar mirus šeimos nariui arba giminaičiui?

Darbo dienomis asmuo, norėdamas pakviesti atvykti į Lietuvą užsienietį lankyti sunkiai sergančio šeimos nario ar giminaičio arba į laidotuves, gyvenamosios vietos migracijos tarnybai pateikia laisvos formos prašymą išduoti užsieniečiui vizą ir dokumentą, patvirtinantį sunkios ligos ar mirties faktą.

Ne darbo dienomis arba po darbo valandų asmuo, norėdamas pakviesti atvykti į Lietuvą užsienietį lankyti sunkiai sergančio šeimos nario ar giminaičio arba į laidotuves, gyvenamosios vietos policijos įstaigos budėtojui pateikia laisvos formos prašymą išduoti užsieniečiui vizą ir dokumentą, patvirtinantį sunkios ligos ar mirties faktą.

Laisvos formos prašyme išduoti vizą asmuo turi nurodyti atvykstančio užsieniečio pilietybę, vardą, pavardę, gimimo datą, kelionės dokumento pavadinimą, seriją, numerį, atvykimo datą ir vizų tarnybą, į kurią užsienietis kreipsis su prašymu išduoti Šengeno vizą.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-01-11 12:21:56