Vilniaus skyrius klientus pasitinka nuotaikinga aplinka

Ne
Paroda
2021-04-26

Migracijos departamento Vilniaus skyrius pasipuošė nauja ekspozicija – spalvas ir gerą nuotaiką klientams ir darbuotojams vėl dovanojo neįgaliųjų dienos centro „Mažoji guboja“ nariai. Ekspozicijoje – dvi parodos, kuriose akvarele bei vaškiniais pieštukais įamžinta akiai įprasta ir įsivaizduojama gamta ir gyvybė.

Centro direktorė ir projektų vadovė Aida Kerbedienė, pristatydama naujas parodas, prašė žiūrovų atkreipti dėmesį į neįgaliųjų žmonių kūrybiškumą, meninius sprendimus ir gebėjimą spalvomis perteikti džiugią nuotaiką.

Vieną ekspozicijos dalį sudaro darbai iš projekto ,,Mokomės piešti gyvūnus”. Projekto tema buvo žuvys, jos ir kurtos, tačiau neįprastai – žmonės gaminosi žuvies formą, tuomet ją pildė savos fantazijos potėpiais. Jie – netikėti, patrauklūs mintimi ir spalvomis. Lygiai kaip kitoje priimamojo erdvėje eksponuojamos miniatiūros – žavios nevaržoma fantazija, džiugia emocija ir įdėtu darbu.

Gaila, esant karantino sąlygoms, pasigrožėti neįgaliųjų dienos centro „Mažoji guboja“ narių darbais iš arti visi norintieji negali, kol kas parodos „Kibkit, žuvelės, didelės ir mažos!” ir „Kiekvienam dalelę spalvų dovanojame iš širdies“ matomos tik į priėmimą pas migracijos specialistą atvykstantiems Vilniaus skyriaus klientams.