Vilniaus skyriaus priimamąjį nuspalvino neįgaliųjų meno kūriniai

Ne
Paroda
2021-02-05

Migracijos departamento Vilniaus skyriuje eksponuojama nauja Vilniaus neįgaliųjų dienos centro „Mažoji guboja“ narių kūrybinių darbų paroda. Ji pakeitė praėjusiais metais Tarptautinės neįgaliųjų žmonių dienos proga surengtą fotografijų parodą.

Šį kartą Neįgaliųjų dienos centro „Mažoji guboja“ lankytojai pristato Užgavėnių kaukių ir vieno iš savo narių – Dariaus Bagdono piešinių parodą.

Vos atidaryta paroda sulaukė nuoširdaus Vilniaus skyriaus klientų ir darbuotojų nustebimo, puikių atsiliepimų dėl aktualios temos, darbų originalumo ir meniškumo. Dailios Užgavėnių kaukės stebina kūrybingų žmonių išmone darbams panaudoti pirminei savo paskirčiai jau netinkamus daiktus, pakuotes, kartoną bei paversti juos žaismingais, gera nuotaika užkrečiančiais ir aplinką puošiančiais kūriniais. Išskirtinio aplinkinių dėmesio sulaukė ir D. Bagdono piešiniai, – įdomūs savo mintimi, spalvomis ir žaisme, sklidini šilumos, teikiantys malonių emocijų, skatinantys gerumą ir kuriantys jaukią aplinką.

Gaila, kaip ir pirmąjį kartą, dėl koronaviruso grėsmės ir ribojamo lankymosi Migracijos departamento Vilniaus (bei kituose) skyriuje, oficialaus parodos atidarymo ir pažinties su darbų autoriais teko atsisakyti, kol kas parodą gali apžiūrėti išskirtinai dėl migracijos paslaugų savo paskirtuoju laiku į skyrių atvykę klientai.

Kviečiame Migracijos departamento Vilniaus skyriuje eksponuojamoje Neįgaliųjų dienos centro „Mažoji guboja“ narių parodoje apsilankyti virtualiai.