Tikslinamas migracijos tarnybos padalinių darbo laikas

Ne
2019-10-13

Migracijos departamentas informuoja, kad nuo šių metų liepos 1 d. keičiasi migracijos tarnybos padalinių priklausomybė, pavadinimai ir darbo laikas. Minėti pasikeitimai susiję su institucine migracijos funkcijų pertvarka, kuria siekiama racionalesnio žmogiškųjų ir finansinių išteklių valdymo.

Policijos organizacijai priklausančios migracijos tarnybos nuo liepos 1 d. taps Migracijos departamento teritoriniais skyriais. Klientai bus aptarnaujami įprastose vietose ir daugumoje padalinių – įprastu laiku. Tačiau, atsižvelgiant į klientų srautus atskirose savivaldybėse, paslaugų kokybės rodiklius ir darbo efektyvumą, kai kurių padalinių darbo laikas yra keičiamas. Siekdamas aiškumo ir sklandžios komunikacijos su klientais, Migracijos departamentas kviečia piliečius, įmones, įstaigas bei organizacijas, prieš vykstant į pasirinktą migracijos tarnybos padalinį, pasitikrinti jo darbo laiką interneto svetainėje.

Migracijos departamentas yra tikras, kad migracijos paslaugų kokybė Lietuvos Respublikos piliečiams ir užsieniečiams tik gerės.