Naujoji Lietuvos migracijos informacinė sistema pristatyta šiauliečiams

Ne
2019-10-16

Spalio 16 d. Migracijos departamento Šiaulių skyriaus specialistai susitiko su miesto įmonių bei mokymo įstaigų, kuriose dirba, numatoma įdarbinti ar mokosi užsieniečiai, atstovais ir pristatė spalio 14 d. startavusios Lietuvos migracijos informacinės sistemos (MIGRIS) ypatumus.

Susitikti su migracijos specialistais atvyko devyniolikos įstaigų atstovai. Kaip ir buvo planuota, pradžioje buvo aptarti aktualūs teisės aktų bei migracijos procedūrų pakeitimai, peržiūrėta MIGRIS veikimo principą ir naudą pristatanti pateiktis. Pasitelkus vaizdo priemones, susirinkusiesiems buvo nuosekliai paaiškintos dokumentų teikimo procedūros, pademonstruoti atskirų dokumentų teikimo atvejai ir jų pildymo pavyzdžiai, išsamiai atsakyta į kitus skirtingų organizacijų atstovams rūpimus klausimus.

Migracijos departamento Šiaulių skyriaus vedėja Lina Kiaunienė pastebėjo, kad susitikime dalyvavusieji įmonių bei mokslo įstaigų atstovai teigiamai įvertino jų iniciatyvą, todėl buvo sutarta panašaus pobūdžio susitikimus rengti dažniau ir kaskart atsiradus naujovių.