Migracijos paslaugos Vilniuje bus teikiamos naujose patalpose

Ne
Informacija
2020-10-19

Migracijos departamento Vilniaus skyrius keliasi į naujas patalpas ir nuo š. m. spalio 28 d. 13 val. klientus pasitiks kitoje Vilniaus vietoje – Vytenio g. 18. Naujos patalpos buvo kuriamos atsižvelgiant į klientų ir darbuotojų poreikius bei lūkesčius, siekiant palankesnių sąlygų lankytojams, geresnės klientų aptarnavimo kokybės.

Naujasis Vilniaus skyrius sostinės gyventojus ir svečius pasitiks erdvia beveik 700 kvadratinių metrų klientų aptarnavimo sale, išsidėsčiusia pirmame pastato aukšte ir suskirstyta į funkcines paslaugų teikimo erdves, patogiu įėjimu ir laukiamąja zona neįgaliesiems. Neužmiršti ir mažieji lankytojai – jiems yra skirtos net dvi žaidimų aikštelės. Siekiant spartesnio klientų aptarnavimo, naujose patalpose įrengta daugiau priėmimo langelių, įdiegta moderni eilių valdymo sistema, siekiant sklandesnės komunikacijos – informaciniai ekranai su aktualiomis žiniomis apie migracijos paslaugas.

„Vienas svarbiausių mūsų tikslų yra teikti kuo aukštesnio lygio paslaugas klientams, – sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Tai užtikrinti padeda ir šiuolaikiški sprendimai. Vilniaus mieste pirmajame pradėsime naudoti naujos kartos biometrinių duomenų surinkimo įrenginius, taip pat įrengėme klientų aptarnavimo kokybės vertinimo pultus. Tikimės, mūsų pastangas Vilniaus skyriaus klientai įvertins palankiai.“

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad klientai naujose Vilniaus skyriaus patalpose (Vytenio g. 18, Vilnius) spalio 28 d. bus aptarnaujami tik nuo 13 val. Taip pat įspėja, kad spalio 27-ąją dėl biometrinių duomenų surinkimo įrenginių ir susijusios programinės įrangos diegimo darbų klientai Vilniaus skyriuje nebus aptarnaujami, ir atsiprašo už laikinus nepatogumus.