Migracijos departamento specialistai visuomenei pristatė MIGRIS ir kitas naujoves

Ne
2019-10-13

Šių metų spalio 2–3 dienomis Migracijos departamento specialistai surengė susitikimus su Lietuvos aukštųjų mokyklų ir darbdavių atstovais.

Susitikimų metu buvo pristatyta netrukus veikti pradėsiantis Lietuvos migracijos informacinės sistemos (MIGRIS) pirmas prieaugis, apibūdinti jo privalumai, paaiškinta, kaip teisingai reikėtų naudotis MIGRIS teikiant prašymus dėl leidimų gyventi užsieniečiams, kokie dokumentai atskirais atvejais yra būtini, aptarti kiti svarbūs užsieniečių, atvykstančių dirbti į Lietuvos Respubliką, nacionalinių vizų ir leidimų laikinai gyventi gavimo klausimai.

Aktualia informacija su susirinkusiaisiais pasidalijo MIGRIS projekto koordinatoriai Inga Blažienė ir Juozas Jezukevičius bei Imigracijos skyriaus vedėja Jolita Gestautaitė ir patarėja Vilma Vaitkevičiūtė.

„Migracijos departamento iniciatyva susitikti su darbdaviais ir aukštųjų mokyklų atstovais sulaukė didelio susidomėjimo, – pastebi Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Susitikimuose su migracijos specialistais dalyvavo kone 200 žmonių. Tai rodo, kad tokio pobūdžio komunikacija migracijos klausimais suinteresuotiems asmenims yra priimtina, todėl panašaus tipo renginių planuosime dažniau.“

Darbdavių atstovams rodytų prezentacijų skaidres galite parsisiųsti iš čia.