Migracijos departamento specialistai gilinosi į klientų aptarnavimo kokybę

Ne
2019-12-11

Migracijos departamento specialistai gilinosi į klientų aptarnavimo kokybę

Šiandien Vidaus reikalų ministerijoje vyko seminaras „Efektyvus klientų aptarnavimas – kaip tai pasiekti?“, kuriame savo patirtimi apie sėkmingą klientų aptarnavimą dalijosi viešojo ir privataus sektoriaus profesionalai. Seminarą organizavo Vidaus reikalų ministerija kartu su Migracijos departamentu ir profesinio tobulinimo ir gerosios užsienio praktikos pritaikymo programa Lietuvoje „Kurk Lietuvai".

Profesinio tobulinimo programos „Kurk Lietuvai“ iniciatyva surengti mokymai yra skirti visoje Lietuvoje dirbantiems Migracijos departamento specialistams, tačiau juose dalyvauti buvo kviečiami ir kitų viešojo sektoriaus institucijų, ministerijų atstovai, nuolat teikiantys viešąsias paslaugas ir bendraujantys su klientais. Šiuo metu „Kurk Lietuvai“ Migracijos departamente vykdo projektą Pasiūlymų dėl klientų aptarnavimo kokybės standarto diegimo rengimas. Mokymai buvo viena iš šio projekto dalių. Artimiausiu metu Migracijos departamento interneto svetainėje bus paskelbtas ir klientų dažniausiai užduodamų klausimų sąvadas, kuris, tikimasi, ženkliai prisidės prie informacijos prieinamumo migracijos klausimais.

„Klientų aptarnavimas viešajame sektoriuje yra ypač svarbus jau vien dėl to, kad kiekvienąkart suteikdami paslaugą ar spręsdami problemą mes atstovaujame visai valstybei – kiekvienas susidūrimas su mūsų piliečiais rodo, kokia ta valstybė iš tiesų yra – draugiška, paslaugi ir orientuota į rezultatą ar paskendusi biurokratijoje ir nereikalinguose procesuose. Džiaugiuosi, kad Migracijos departamentas yra imli naujovėms ir tobulėjimui organizacija, o „Kurk Lietuvai“ projektas savo iniciatyvomis skiria dėmesio šiai sričiai“, – sakė vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius.

Savo sukaupta patirtimi standartizuojant klientų aptarnavimo procesus, taip pat ir praktiniais patarimais, kaip įveikti kylančius iššūkius, dalijosi vienas pirmaujančių pasaulyje kontaktų centrų, teikiančių profesionalias klientų aptarnavimo valdymo paslaugas „Transcom“, taip pat finansinių paslaugų ir informacinių technologijų bendrovės „Western Union“, SEB banko, Lietuvos transporto saugos administracijos, „Sodros“ atstovai.

Seminare dalyvavo dešimties Lietuvoje veikiančių Migracijos departamento regioninių padalinių, kurie aptarnauja bei migracijos paslaugas teikia Lietuvos ir užsienio piliečiams, vadovai.

http://kurklt.lt/projektai/pasiulymu-del-klientu-aptarnavimo-kokybes-standarto-diegimo-rengimas/