null Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka karantino sąlygomis

Karantinas
2020-11-09

Migracijos departamentas informuoja, kad šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – klientai bus aptarnaujami tik iš anksto rezervavus vizitą, nebus teikiamos kai kurios paslaugos, nedirbs kai kurios klientų aptarnavimo vietos. Klientų aptarnavimo tvarka keičiama reaguojant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą ir siekiant apsaugoti klientus bei darbuotojus nuo rizikos susirgti COVID-19 liga.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad klientai, atvykę be išankstinės vizito rezervacijos, nebus aptarnaujami. Primename, kad išankstinė registracija vykdoma interneto puslapyje www.migracija.ltAtkreipiame dėmesį į tai, kad laikinai stabdomas klientų aptarnavimas Neringoje, Rietave, Pagėgiuose, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Širvintose, Zarasuose ir Ignalinoje.

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad karantino dėl COVID-19 ligos metu nebus teikiama mobili atvykimo į namus ar kitą vietą paslauga. Tačiau atsižvelgiama į atskirų klientų grupių poreikius – sudaromos sąlygos asmenų nuo 60 metų amžiaus, neįgaliųjų, vaikų iki 5 metų ir besilaukiančiųjų pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), tam reikia pateikti klientų laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinės sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia ir Migracijos departamento „Youtube“ kanale.

Migracijos departamentas prašo klientų atsakingai įvertinti vykimo į įstaigą būtinumą ir, esant galimybei, vizitą nukelti vėlesniam laikui. Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt arba per Facebook paskyrą.