Migracijos departamentas skelbia „GovTech“ iššūkį

Ne
Migracijos departamentas skelbia GovTech iššūkį
2020-07-09

Migracijos departamentas atsiliepė į Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros „GovTech laboratorijos“ komandos kvietimą dalyvauti jos inovatyviuose iššūkiuose ir yra viena iš dešimties viešojo sektoriaus institucijų, kurių idėja įtraukta į „GovTech“ iššūkių seriją.

„Migracijos departamentas paskelbė iššūkį siekti patikimesnio ir greitesnio asmens tapatybės patvirtinimo, – teigia Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Tokį tikslą sau išsikėlėme, norėdami sutrumpinti migracijos procedūras bei sumažinti asmens tapatybės klastojimo atvejų, kurių, bandant neteisėtai panaudoti asmens atvaizdą, vis dar yra nustatoma. Džiaugiamės galėdami dalyvauti „GovTech“ iššūkiuose ir tikimės naudingų sprendimų, sumažinsiančių riziką suklysti identifikuojant asmenį bei sukurti naują tapatybę.“

„GovTech laboratorija” siekia paskatinti inovatyvių, naujų technologinių sprendimų kūrimą bei pritaikymą viešajame sektoriuje, taip užtikrinant didžiausią naudą ir teigiamą socialinį pokytį visuomenėje bei efektyvinant veiklą viešajame sektoriuje. Projektas vykdomas Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje (MITA) ir yra finansuojamas Europos regioninio plėtros fondo lėšomis. Veiksmų programos priemonės numeris ir pavadinimas: 01.2.1-LVPA-V-842 Inogeb LT.

Su Migracijos departamento iššūkiu kviečiame susipažinti čia.