LR piliečiai skuba pasikeisti asmens dokumentus

Ne
Salė
2022-02-25

Migracijos departamentas informuoja, kad paskutinėmis dienomis teritoriniuose skyriuose sulaukta ypatingai didelio Lietuvos Respublikos piliečių, kurie skuba pasikeisti asmens dokumentus, antplūdžio.
Pastebimai daugiau klientų sulaukiama didžiuosiuose miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, taip pat Marijampolėje ir Alytuje. Nors daugelyje klientų aptarnavimo vietų iš anksto vizitą galima rezervuoti net kitai dienai, pastebima, kad klientai renkasi laukti ir paslaugas gauti gyvoje eilėje.
Migracijos departamentas primena, kad rezervuoti vizitą į priėmimą pas specialistą galima iš anksto, naudojantis Lietuvos migracijos informacine sistema (MIGRIS). Neradus priimtino rezervacijos laiko norimame Migracijos departamento padalinyje, klientai kviečiami rinktis kitą patogiausią apsilankymui vietą – dėl asmens dokumento išdavimo / keitimo galima kreiptis į bet kurį Migracijos departamento skyrių, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.
Migracijos departamentas prašo klientų neskubėti keisti dokumentų iš anksto, o jų galiojimo laiką pasitikrinti prisijungus prie savo paskyros www.migracija.lt. Taip pat atkreipia dėmesį, kad Lietuvos Respublikos piliečių eilėms priimamuosiuose neslūgstant, sprendžiama dėl papildomų priemonių joms mažinti, atskirų priimamųjų – Vilniaus, Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Gargždų, Kretingos – darbo laikas ilginamas jau nuo šiandienos.