Lietuvos Respublikai prisiekė dešimt asmenų

Ne
2019-10-13

Gegužės 9 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo dešimt asmenų, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta ar grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Visi prisiekusieji Lietuvos Respublikos pilietybę įgijo atsisakę kitos valstybės pilietybės. Būti ištikimais Lietuvos Respublikai prisiekė, gerbti Lietuvos valstybinę kalbą, kultūrą ir papročius, stiprinti Lietuvos demokratijos ir teisinės valstybės pagrindus pasižadėjo keturi Rusijos Federacijos asmenys, du – Ukrainos, Armėnijos, Afganistano, Libano ir Vokietijos asmenys.

Asmenų priesaiką Lietuvos Respublikai priėmęs vidaus reikalų ministro įgaliotas viceministras Darius Urbonas sveikino juos priėmus svarbų žingsnį tapti Lietuvos Respublikos piliečiais, nusprendus susitapatinti su lietuvių tauta ir išreiškė viltį, kad šio žingsnio jie niekada nesigailės, savo kultūra bei patirtimi praturtins šalį ir drauge su kitais kurs bendrą Lietuvos ateitį.