Daugiau užsieniečių paslaugas galės gauti International House Vilnius būstinėje

Ne
Daugiau užsieniečių paslaugas galės gauti International House Vilnius būstinėje
2022-01-17

Nuo sausio 31 d. Migracijos departamentas plečia užsieniečių, aptarnaujamų International House Vilnius patalpose, ratą.

Be aukštos profesinės kvalifikacijos užsieniečių, tyrėjų, startuolių ir verslininkų bei jų šeimos narių, taip pat Europos Sąjungos valstybių narių piliečių, International House Vilnius patalpose nuo šiol taip pat bus aptarnaujami:

  • Australijos, Japonijos, Jungtinės Karalystės, JAV, Kanados, Naujosios Zelandijos, Pietų Korėjos piliečiai, atvykstantys dirbti ar užsiimti teisėta veikla, ir jų šeimos nariai;
  • investuotojai ir pas investuotoją atvykstantys dirbti užsieniečiai bei jų šeimos nariai;
  • užsieniečiai, kurie negali būti grąžinti į užsieniečio valstybę ar išsiųsti iš Lietuvos;
  • įmonės viduje perkeliami užsieniečiai (vadovai, specialistai ar darbuotojai-stažuotojai) ir jų šeimos nariai.

MIGRIS užpildę prašymus išduoti leidimus gyventi, minėti užsieniečiai galės pasirinkti vizito laiką ir vietą – International House Vilnius, Konstitucijos pr. 3, arba Migracijos departamento Vilniaus skyrius, Vytenio g. 18. Tokiu pačiu būdu užsieniečiai galės ir atsiimti jau pagamintus dokumentus bei deklaruoti gyvenamąją vietą Lietuvoje.

International House Vilnius patalpose ir Migracijos departamento Vilniaus skyriuje užsieniečiai aptarnaujami tik iš anksto rezervuotu laiku. Daugiau informacijos apie Migracijos departamento darbo laiką ir klientų aptarnavimo vietas sužinosite paskambinę informacijos telefonu +370 707 67000 (skambinant iš užsienio tel. +370 5 271 7112) arba el. paštu info@migracija.gov.lt.