Spausdinti

2017-11-21  Dėl išankstinės registracijos leidimų laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje klausimais

Informuojame, kad nuo lapkričio 20 d. užsieniečiai, kurie registruojasi priėmimui Migracijos departamente per Policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt dėl leidimo laikinai gyventi išdavimo / pakeitimo, turi prisegti kelionės dokumento lapo, kuriame įrašyti asmens duomenys, kopiją. Neprisegus dokumento kopijos, rezervacija negalima. Užsiregistravę užsieniečiai šios registracijos atšaukti negali. Informaciją dėl rezervacijos atšaukimo prašome siųsti el. paštu regina.janceviciene@vrm.lt.

Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad jei nesutampa į priėmimą atvykusio ir per Policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt užsiregistravusio asmens duomenys, toks asmuo aptarnaujamas nebus. Jei asmenį registruoja įgaliotas atstovas, būtina nurodyti ne įgalioto atstovo, o užsieniečio, pageidaujančio pateikti dokumentus dėl leidimo laikinai gyventi, asmens duomenis (pastabų laukelyje galima nurodyti įgalioto atstovo kontaktinius duomenis). Įgaliotam asmeniui registracijos duomenų kortelėje nurodžius tik jo asmens duomenis, registracija bus atšaukta.

Kartu primename, kad Migracijos departamente prašymus išduoti / pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje gali pateikti tik užsieniečiai verslininkai ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei jų šeimos nariai.

 

Atgal