Skaičiuojama nuo: 2007-06-01
Iš viso apsilankė: 9096821
Šiandien apsilankė: 1119
Dabar naršo: 181

8 700 60000 - INFORMACIJA APIE MIGRACIJOS TARNYBŲ TEIKIAMAS PASLAUGAS.   Atkreipiame dėmesį, kad Migracijos departamentas Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių neišduoda ir nekeičia. 

Trečiųjų šalių piliečių atvykimas ir gyvenimas Lietuvoje

Ši skiltis skirta asmenims, kurie nėra ES piliečiai ar jų šeimos nariai (pastariesiems žr. čia).

Jeigu ketinate būti Lietuvoje iki 90 dienų per 180 dienų laikotarpį, jums pakanka vizos (jeigu jums netaikomas bevizis režimas). Jeigu norite būti ilgiau, turite įsigyti nacionalinę vizą arba leidimą laikinai gyventi. Ilgalaikiam gyvenimui, paprastai pragyvenus 5 metus, galite įsigyti leidimą nuolat gyventi Lietuvoje.

Kreipiantis dėl vizos ar leidimo gyventi užsienyje išduoti dokumentai turi būti išversti į lietuvių kalbą ir patvirtinti apostile arba legalizuoti.

Kreipiantis dėl leidimo laikinai gyventi turi būti patvirtinti apostile arba legalizuoti šie užsienyje išduoti dokumentai  –   šeiminius ryšius patvirtinantys dokumentai, santuokos sudarymą, jos nutraukimą ar šeimos nario mirtį patvirtinantis dokumentas, registruotos partnerystės sudarymą patvirtinantis dokumentas, užsieniečio diplomas ar kitas dokumentas, patvirtinantis užsieniečio turimą kvalifikaciją, aukštojo mokslo diplomas ir pažyma dėl (ne)teistumo.         

IKI 3 MĖNESIŲ:

  BE VIZOS   SU VIZA

ILGIAU NEI 3 MĖNESIAMS:

  MOKSLAS   VERSLAS
  DARBAS     ŠEIMA
    TRUMPALAIKIS BUVIMAS     KITA

ILGIAU NEI 5 METAMS:

    LIETUVIŠKOS ŠAKNYS     ILGALAIKIS GYVENIMAS
     ŠEIMA 

 

 Neradote Jus dominančios informacijos? Parašykite mums!

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-01-27 07:42:59