Skaičiuojama nuo: 2007-06-01
Iš viso apsilankė: 9243941
Šiandien apsilankė: 1959
Dabar naršo: 38

8 700 60000 - INFORMACIJA APIE MIGRACIJOS TARNYBŲ TEIKIAMAS PASLAUGAS.   Atkreipiame dėmesį, kad Migracijos departamentas Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių neišduoda ir nekeičia. 

Spausdinti

2017-03-17  Kovo 20–24 d. renginiai

Kovo 22–23 d. Migracijos departamento Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Giedrė Svetulevičiūtė-Rauktienė Rygoje dalyvauja Europos migracijos tinklo ir Latvijos pilietybės ir migracijos departamento organizuojamame praktikų seminare „Neteisėti migrantai, kurių negalima išsiųsti arba kurių išsiuntimas atidėtas: tarptautiniai teisiniai standartai ir geroji patirtis“.

Kovo 22–24 d. Migracijos departamento Teisės skyriaus patarėja Ieva Lukoševičienė Valetoje dalyvauja Europos prieglobsčio paramos biuro organizuojamame prieglobsčio prašytojų priėmimą užtikrinančių institucijų kontaktinių asmenų susitikime.

Kovo 24 d. Migracijos departamento Pilietybės skyriaus vyresnioji patarėja Daiva Vežikauskaitė Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dalyvauja nuolatinės tarpinstitucinės komisijos politinių kalinių ir tremtinių bei jų šeimų narių sugrįžimo į Lietuvą ir jų socialinės integracijos klausimams spręsti posėdyje.

Atgal