Skaičiuojama nuo: 2007-06-01
Iš viso apsilankė: 10646256
Šiandien apsilankė: 5532
Dabar naršo: 155
Spausdinti

2017-09-14  Nuspręsta nesuteikti prieglobsčio Tadžikistano piliečiui A. Toshevui

Trečiadienį Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos priėmė sprendimą nesuteikti prieglobsčio Tadžikistano piliečiui Ališerui Toshevui, kuris šių metų rugpjūčio 31 d. buvo perduotas Lietuvai iš Švedijos remiantis Dublino reglamentu ir buvo sulaikytas dėl grėsmės nacionaliniam saugumui.

Tuo pačiu sprendimu nuspręsta išsiųsti A. Toshevą į kilmės šalį. Svarstant užsieniečio prieglobsčio prašymą buvo atliktos visos reikalingos procedūros – tikrinama įvairių tarnybų informacija, prašytojo pateikta informacija, taip pat renkama papildoma medžiaga. 

Šiandien A. Toshevas buvo supažindintas su Migracijos departamento sprendimu bei pareiškė, kad ketina jį skųsti teismui. Įstatymų nustatytas skundo pateikimo terminas tokiais atvejais yra 14 dienų nuo sprendimo įteikimo. Kadangi užsieniečio prašymas suteikti prieglobstį buvo išnagrinėtas skubos tvarka, sprendimo apskundimas automatiškai nesustabdytų jo vykdymo, tačiau išsiuntimo procesas gali būti sustabdytas atskira teismo nutartimi. 

Šiuo metu Valstybės sienos apsaugos tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos, kurios žinioje yra A. Toshev, ruošiasi vykdyti jo išsiuntimą.

 

Atgal