Skaičiuojama nuo: 2007-06-01
Iš viso apsilankė: 9417310
Šiandien apsilankė: 794
Dabar naršo: 37

8 700 60000 - INFORMACIJA APIE MIGRACIJOS TARNYBŲ TEIKIAMAS PASLAUGAS.   Atkreipiame dėmesį, kad Migracijos departamentas Lietuvos Respublikos pasų ir asmens tapatybės kortelių neišduoda ir nekeičia. 

Spausdinti

2017-04-21  Balandžio 24–28 d. renginiai

Balandžio 24 d. Migracijos departamento Pilietybės skyriaus vyresnioji patarėja Daiva Vežikauskaitė Lietuvos Respublikos Seime dalyvauja Seimo Migracijos komisijos, Seimo ir pasaulio lietuvių bendruomenės komisijos, Seimo Kanceliarijos informacijos ir komunikacijos departamento Europos informacijos biuro diskusijoje „Brexit“ ir Lietuvos piliečių Jungtinėje Karalystėje interesai“.

Balandžio 25 d. Migracijos departamento Pilietybės skyriaus vyresnioji patarėja Daiva Vežikauskaitė Socialinių paslaugų priežiūros departamente prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos dalyvauja nuolatinės tarpinstitucinės komisijos politinių kalinių ir tremtinių bei jų šeimų narių sugrįžimo į Lietuvą ir jų socialinės integracijos klausimams spręsti posėdyje.

Balandžio 24–27 d. Migracijos departamento Prieglobsčio skyriaus vyriausiosios specialistės Ernesta Biekšienė ir Silvija Vingytė Briuselyje dalyvauja Europos prieglobsčio paramos biuro praktinio bendradarbiavimo seminare.

Atgal