Skaičiuojama nuo: 2007-06-01
Iš viso apsilankė: 11023386
Šiandien apsilankė: 2998
Dabar naršo: 103
Spausdinti

2017-10-13  Dėl išankstinės registracijos leidimų laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje klausimais

Informuojame, kad nuo š. m. spalio 13 d. užsieniečiai, užsiregistravę Migracijos departamente per Policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt leidimų laikinai gyventi klausimais, nebegalės šios registracijos atšaukti. Asmenis, kurie dėl objektyvių priežasčių negali atvykti į Migracijos departamentą rezervuotu laiku, prašome kreiptis el. paštu regina.janceviciene@vrm.lt.

Taip pat atkreipiame dėmesį į tai, kad jei nesutampa į priėmimą atvykusio ir per Policijos elektroninių paslaugų sistemą ePolicija.lt užsiregistravusio asmens duomenys, toks asmuo aptarnaujamas nebus. Jei asmenį registruoja įgaliotas atstovas, būtina nurodyti ne įgalioto atstovo, o užsieniečio, pageidaujančio pateikti dokumentus dėl leidimo laikinai gyventi, asmens duomenis (pastabų laukelyje galima nurodyti įgalioto atstovo kontaktinius duomenis). Įgaliotam asmeniui registracijos duomenų kortelėje nurodžius tik jo asmens duomenis, registracija bus atšaukta.

Primename, kad prašymus ir dokumentus dėl leidimų laikinai gyventi Migracijos departamente gali pateikti tik užsieniečiai verslininkai, startuoliai ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai bei jų šeimos nariai.

 

Atgal