Skaičiuojama nuo: 2007-06-01
Iš viso apsilankė: 11906300
Šiandien apsilankė: 1670
Dabar naršo: 170

Migracijos tarnybos

Informacija apie migracijos tarnybų teikiamas paslaugas - 8 700 60000.

Informaciją apie Policijos departamento apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų migracijos skyrių (migracijos valdybos) kontaktus ir darbo laiką galite rasti Policijos departamento interneto svetainėje adresu http://policija.lrv.lt.

Policijos departamentas prie LR VRM informuoja, kad nuo 2017 metų gruodžio 1 d. prašymai išduoti užsieniečiams leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje (toliau – leidimas) ir prie jų pridedami dokumentai bus priimami tik centriniuose vyriausiųjų policijos komisariatų migracijos padaliniuose (migracijos skyriuose, migracijos valdyboje) ir Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Visagino grupėje bei Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdybos Elektrėnų grupėje. Užsieniečių prašymai pakeisti leidimą, įforminti leidimą, taip pat užsieniečių prašymai išduoti ar pakeisti kitus dokumentus bus priimami įprasta tvarka.
 
Elektroninė registracija skirta norintiesiems užsakyti asmens dokumentą, pateikti prašymą juridinio asmens kvietimui ir dokumentams dėl leidimo gyventi Lietuvoje.

 

Paskutinis atnaujinimas: 2018-07-12 09:08:14